3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize

vyzkousenky

Vzhledem k ostré konkurenci v tomto segmentu trhu musí být součástí obchodního plánu výhody pro zákazníka. Ojeté vozy budou rozdělené do dvou kategorií dle stáří a počtu najetých km, čemuž odpovídají i související služby, výhody a záruky.

Každé vozidlo prodávané v programu Peugeot vyzkoušené vozy je před prodejem zkontrolováno pracovníkem vyškoleným společností DEKRA a obdrží pečeť kvality Dekra PVV. Všechny certifikáty aktuálně nabízených vozidel si lze prohlédnout těchto stránkách a to konkrétně u každého nabízeného vozidla. Na každém vozidle je pro Vaši bezpečnost a pohodlí zkontrolováno 100 bodů.
Mezi kontrolované body patří: předchozí poškození karoserie, stav a opotřebení interiéru, stav všech důležitých motorových a podvozkových součástí vozidla, stav elektrických součástí vozidla, stav provozních kapalin, brzd, převodovky, výfuku, kol, pneumatik a mnohých dalších součástí vozidla. Pro rychlou identifikaci je každé vozidlo, které získá pečeť kvality Dekra PVV označenou malou samolepkou na bočním skle.

vyzkousene premium 84x84Program PREMIUM „Peugeot Vyzkoušené vozy“
nabízí zákazníkům kvalitní a ověřené vozy, kde staří vozu nepřesáhlo více jak 3 roky nebo počtem najetých kilometrů nepřesáhl 60.000. V programu PREMIUM „Peugeot Vyzkoušené vozy“ se vztahuje poskytnutí základní záruky na 12 měsíců, služba je ZDARMA, s možností prodloužení na 24 měsíců, asistenčí službu Peugeot k dispozici 24hodin denně, DEKRA certifikát kvality, možnost výměny vozu do 30 dnů nebo kontrolu technického stavu po 6. měsících zdarma.

 

vyzkousene confort 84x84Program CONFORT „Peugeot Vyzkoušené vozy“
nabízí zákazníkům kvalitní a ověřené vozy, kde staří vozu nepřesáhlo více jak 8 roky nebo počtem najetých kilometrů nepřesáhl 180.000. V programu CONFORT „Peugeot Vyzkoušené vozy“ se vztahuje poskytnutí základní záruky na 12 měsíců, služba je ZDARMA, s možností prodloužení na 24 měsíců, asistenčí službu Peugeot k dispozici 24hodin denně, DEKRA certifikát kvality.  

 

Na našich stránkách jsou vozy v programu "Peugeot Vyzkoušené vozy" označeny logem programu.

Kompletní nabídku ojetých vozů naleznete zde:

button nabidka