3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize


Peugeot 301

Kategorie: Modely vozů
Cena od 280 000Kč
Spotřeba paliva 5,5l/100km
Emisní hodnoty 161g CO2/km
Počet míst k sezení Pětimístné
Typ vozu Střední třída
Typ karoserie 5 Dvéřový
Nový Peugeot 301 je robustní a spolehlivý sedan, který těží z technického know-how značky a svým uživatelům poskytuje všestrannost, která se při každodenním používání vozu stává jednoznačnou výhodou.

Design

  • Nový PEUGEOT 301 přejímá nejnovější stylové trendy značky. Vertikální přední maska, přední světlomety v jedné rovině s karoserií vozu a dokonale přesné provedení jsou pro tento moderní a robustní sedan 301 příznačné. Přední LED světlomety i a zadní světla s kresbou třech drápů jsou výrazem technologické vyspělosti tohoto modelu.
  • Jakmile nastoupíte do vozu PEUGEOT 301, ocitnete se v moderním prostředí, kde vaši pozornost ihned upoutá nová přístrojová deska s bílým displejem a velký kapacitní dotykový displej s úhlopříčkou 7" na středové konzoli. Ergonomické řešení místa řidiče a celkový design interiéru působí velmi elegantním a moderním dojmem.
  • Nový PEUGEOT 301 je v nabídce s novými disky kol o rozměrech 15 nebo 16 palců z oceli nebo lehkých slitin.

Zážitky při řízení

  • Dynamické kvality nového sedanu PEUGEOT 301 jsou zárukou zajištění velmi dobré rovnováhy mezi komfortem cestování a jízdní stabilitou, a to bez ohledu na jízdní podmínky nebo styl řízení.
  • Na palubě nového vozu PEUGEOT 301 je základem veškeré konektivity velký 7" dotykový displej s rychlou a přesnou kapacitní technologií ovládání. Na displej se přenáší informace zadní parkovací kamery, 3D navigačního systému TomTom a díky funkci Mirror Screen triple play je také možné duplikovat obsah vašeho chytrého telefonu kompatibilního s protokoly MirrorLink®, Android Auto® nebo Apple CarPlay™ na displej ve voze. Nový PEUGEOT 301 tak nabízí možnosti konektivity, které jsou v této kategorii zcela ojedinělé.
  • Na řidiče a jeho 4 spolucestující čeká pohodlný interiér ve velice kvalitním provedení. Zavazadlový prostor se řadí mezi největší v kategorii a jeho základní objem 506 dm3 (VDA 210) lze sklopením zadního sedadla děleného 1/3‑2/3 snadno zvětšit až na 1332 dm3.

Technologie

  • Nový PEUGEOT 301 byl navržený tak, aby vyhověl potřebám a očekáváním řidičů v běžných, ale i náročných jízdních a klimatických podmínkách. Vozovky se špatným povrchem, extrémní teplo nebo zima, vlhkost… PEUGEOT 301 bdí nad vaší bezpečností za všech okolností.
    Již v základní verzi vám nabízí velmi vysokou úroveň ochrany a bezpečnosti. Tempomat a omezovač rychlosti, ukazatel řazení rychlostních stupňů, indikátor podhuštění pneumatiky, zpětná parkovací kamera, dynamická kontrola stability ESP, ABS, přední a boční airbagy, zadní sedadla vybavená úchyty Isofix pro bezpečnou přepravu dětí...
  • Benzinový motor 1.6 VTI 115 i může být spojený s novou automatickou šestistupňovou převodovkou od výrobce Aisin, která nese označení EAT6 (Efficient Automatic Transmission 6). Řazení převodů je díky technologii Quickshift plynulé a rychlé, což přispívá k vysokému komfortu řízení. Snížením vnitřního tření a použitím uzamykatelných měničů točivého momentu navíc došlo i k razantnímu snížení emisí CO2, které tak v kombinovaném provozu dosahují 154 g CO2/km.

Technické parametry

301 rozmer 1

301 rozmer 2

301 rozmer 3

Objedávka testovací jízdy s inzerovaným vozem Peugeot 301

Auto Kalný s.r.o. je oprávněn použít informace, které jste mu poskytli, aby Vás poštou, telefonicky, SMS zprávou nebo emailem informoval o nových produktech a službách a ke zlepšení našich služeb. Další informace naleznete na stránce Ochrana osobních údajů. Dáváte tímto prodejci Auto Kalný s.r.o. souhlas k použití Vašich osobních údajů a kontaktních informací tímto způsobem?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Komentáře