3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize


Peugeot 508 SW

Kategorie: Modely vozů

 

Cena od 626.000 Kč
Spotřeba paliva 6,3l/100km
Emisní hodnoty 209g CO2/km
Počet míst k sezení Pětimístné
Typ vozu Vyšší střední třída
Typ karoserie SW
Panoramatiská střecha Ano
Peugeot představuje modernizovanou podobu své cestovní limuzíny. Její výraznější styl a rozšířená technologická výbava jsou příslibem výjimečných jízdních zážitků.

Osobitý design

  • Nový Peugeot 508 se vám představuje v mnohem osobitější a modernější podobě. S novou vertikálně postavenou přední maskou, uprostřed níž se vyjímá znak lva, a téměř horizontálně orientovanou kapotou vozu je jeho silueta zajímavě členitá. Zadní část získává na objemu zásluhou upraveného nárazníku. Síla a moderní charakter, které z nového vozu Peugeot 508 nyní vyzařují, rozhodně nezůstanou bez povšimnutí.

Potěšení při řízení

  • Usedněte za volant nového vozu 508 SW a nechte se přesvědčit o mistrovských technických dovednostech značky Peugeot v oblasti jízdních vlastností. Specifické podvozkové části vám nabídnou vynikající kompromis mezi komfortem a jízdním projevem vozu.
  • Ve verzi GT vás nový Peugeot 508 SW osloví špičkovými výkony, dynamickou akcelerací a akustickým komfortem.

Moderní technologie

  • Kvalita použitých materiálů a pozornost věnovaná provedení interiéru vytvářejí na palubě nového vozu Peugeot 508 atmosféru prvotřídního luxusu a komfortu.
  • Každý detail byl uzpůsoben tak, aby řízení vozu bylo nanejvýš snadné. Head-up displej*, zadní kamera*, sledování mrtvého úhlu ve výhledu* a navigační podpora* ovládaná na velké 7'' dotykové obrazovce přispívají k vyšší bezpečnosti jízdy.
  • Nový Peugeot 508 je komunikativní vůz vybavený službami, které využívají mobilní internetové připojení**, a s předplatným Peugeot Connect Apps** vám na ergonomické dotykové obrazovce umí nabídnout také řadu praktických aplikací speciálně uzpůsobených snadnému používání v automobilech.
    * Podle zvolené verze v základní výbavě, na přání nebo není k dispozici.
    ** Tyto služby a aplikace nejsou v ČR prozatím dostupné.

Objedávka testovací jízdy s inzerovaným vozem Peugeot 508 SW

Auto Kalný s.r.o. je oprávněn použít informace, které jste mu poskytli, aby Vás poštou, telefonicky, SMS zprávou nebo emailem informoval o nových produktech a službách a ke zlepšení našich služeb. Další informace naleznete na stránce Ochrana osobních údajů. Dáváte tímto prodejci Auto Kalný s.r.o. souhlas k použití Vašich osobních údajů a kontaktních informací tímto způsobem?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Komentáře