3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize


Peugeot Partner Tepee

Kategorie: Modely vozů
Cena od 412.900 Kč
Spotřeba paliva 7,1l/100km
Emisní hodnoty 224g CO2/km
Počet míst k sezení Pětimístné a více
Typ vozu Rodinné vozy
Typ karoserie MPV
Panoramatiská střecha Ano
Nový PEUGEOT Partner Tepee se může pochlubit velkými stylovými a technologickými změnami: s novou moderní výbavou, mobilním připojením a širokou řadou výkonných motorů získáte při vašich aktivitách ještě větší volnost.

Robustnost

  • Nový styl vozu Partner Tepee potvrzuje jeho robustní a moderní charakter: svisle posazené přední masce dominuje nárazník ostře řezaných rysů s denními LED světlyi, které jsou nově zabudované do prohlubní ve spodní části nárazníku.
  • Verze Outdoor má ještě osobitější provedení, které jasně naznačuje jeho dobrodružnou povahu.

Užitečné technologie

  • Nový Partner Tepee je vybaven technologiemi poslední generace: funkce MirrorScreeni přenáší věrnou kopii displeje chytrého telefonu na novou multimediální dotykovou obrazovku 7", dále ve výbavě vozu najdete Active City Brakei, zadní kamerui, přední parkovací asistent i a v neposlední řadě také Grip Control®i
  • Nové motory BlueHDi nabízejí vyšší komfort řízení a současně vykazují nižší spotřebu a emise CO2.

Flexibilita

  • Nový PEUGEOT Partner Tepee si i nadále zachovává svou mimořádnou variabilitu – velké výklopné zadní dveře s praktickým otevíratelným zadním oknemi, prosklená střecha Zénithi a samozřejmě možnost 5 nebo 7 místného uspořádáníi se třemi samostatnými a vyjímatelnými sedadly ve 2. řadě a dalšími dvěma ve 3. řadě sedadel…

Objedávka testovací jízdy s inzerovaným vozem Peugeot Partner Tepee

Auto Kalný s.r.o. je oprávněn použít informace, které jste mu poskytli, aby Vás poštou, telefonicky, SMS zprávou nebo emailem informoval o nových produktech a službách a ke zlepšení našich služeb. Další informace naleznete na stránce Ochrana osobních údajů. Dáváte tímto prodejci Auto Kalný s.r.o. souhlas k použití Vašich osobních údajů a kontaktních informací tímto způsobem?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Komentáře