hlava 5
Hlava
hlava-3
hlava-1
hlava-2
hlava-4


Peugeot RCZ R

Kategorie: Modely vozů
Cena od 1.040.000Kč
Spotřeba paliva 6,3l/100km
Emisní hodnoty 145g CO2/km
Počet míst k sezení Čtyřmístné
Typ vozu Sportovní vozy
Typ karoserie Kupé
Objevte RCZ R, kupé značky Peugeot s exkluzivním designem. Luxusní výbava, unikátní silueta a silné sportovní zážitky při řízení vozu.

Sportovní styl

  • Peugeot RCZ R je ukázkou dokonalého spojení výkonu a elegance. Každý jeho detail vypovídá o exkluzivním temperamentu tohoto výjimečného vozu. O 10 mm nižší světlá výška a širší devatenáctipalcová hliníková kola propůjčují modelu RCZ R velmi expresivní postoj a vůz působí jako přikovaný. Perfektně zabudované velké zadní křídlo opticky prodlužuje siluetu karoserie a zaručuje vyšší aerodynamický přítlak. Sportovní charakter vozu zdůrazňuje i speciální zadní difuzor se symetricky umístěnými chromovanými koncovkami výfuku, tmavá maska předních světlometů v barvě titan a černé matné střešní oblouky.

Exkluzivní rukopis Peugeot Sport

  • Na voze RCZ R najdete celou řadu prvků s podpisem Peugeot Sport – od velkých brzdových kotoučů s červenými brzdovými třmeny po chrániče prahů. Specifické disky kol 19" technického a sportovního stylu s diamantovým výbrusem kombinovaným s matnou černou barvou jsou označeny písmenem R, které je vyfrézované přímo do litého kola. Vnější vzhled vozu RCZ R doplňuje červený nápis Peugeot na masce chladiče a písmeno R vpředu i vzadu.

Personalizace

  • Peugeot RCZ R nabízí svým majitelům další možnosti, jak upravit vzhled vozu, například lesklou či matnou karbonovou střechu, polepy karoserie nebo černé kryty vnějších zpětných zrcátek.

Výkon & efektivita

  • Peugeot RCZ R se stává nejsilnějším sériově vyráběným vozem v historii značky. S novým motorem o výkonu 270 k, objemem 1.6 l a velmi příznivými emisemi CO2 na úrovni 145 g/km se toto sportovní kupé může pochlubit výkony, účinností a dynamickým projevem té nejvyšší úrovně!
  • Motor 1.6 THP 270 k: spotřeba ve městě 8,4 l/100 km – spotřeba mimo město 5,1 l/100km – kombinovaná 6,3 l/100 km – emise CO2 145 g/km.

Objedávka testovací jízdy s inzerovaným vozem Peugeot RCZ R

Auto Kalný s.r.o. je oprávněn použít informace, které jste mu poskytli, aby Vás poštou, telefonicky, SMS zprávou nebo emailem informoval o nových produktech a službách a ke zlepšení našich služeb. Další informace naleznete na stránce Ochrana osobních údajů. Dáváte tímto prodejci Auto Kalný s.r.o. souhlas k použití Vašich osobních údajů a kontaktních informací tímto způsobem?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Komentáře