3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize


Peugeot 108

Kategorie: Modely vozů
Cena od 238.900 Kč
Spotřeba paliva 4.1l/100km
Počet míst k sezení Pětimístné
Typ vozu Malý a městský vůz
Typ karoserie 5ti a 3 Dvéřový
Nový Peugeot 108, kompaktní vůz stvořený pro život ve městě, odhaluje svůj okouzlující šarm a eleganci. Originalita a výrazná odlišnost tohoto městského vozu jsou patrné na první pohled ve verzi hatchback i u verze s plátěnou střechou. Svým pronikavým pohledem, energickými křivkami karoserie, nespočetnými možnostmi individualizace i technologickou výbavou a prostředky konektivity vám tento vůz změní váš každodenní život.

Šarm a elegantní design

  • Nový Peugeot 108 je zdařilým spojením šarmu a módních trendů. Jeho sofistikovaná městská silueta s dynamickými křivkami a pečlivě propracovanými detaily zaručeně upoutá pozornost vašeho okolí. Škála osmi barevných odstínů karoserie, sedm stylových motivů a tři různá provedení interiéru… díky bohaté nabídce možností individualizace si svůj nový Peugeot 108 můžete vyladit přesně podle svých představ. Verze Peugeot 108 TOP! přináší i další novinku ‑ širokou skládací plátěnou střechu, s níž budete městské ulice objevovat z úplně jiného úhlu pohledu.

Možnost úpravy vozu ve vlastním stylu

  • Škála osmi barevných odstínů karoserie, sedm stylových motivů a tři různá provedení interiéru… nový Peugeot 108 si můžete vyladit přesně podle svých představ. Vyberete si své oblíbené barvy, materiály, stylové doplňky a unikátní detaily exteriéru a interiéru a vytvořte si vlastní vůz Peugeot 108, který bude obrazem vaší osobnosti. U verze 108 TOP! si můžete pohrát dokonce i s barvou střechy vozu, která je k dispozici v černé, šedé nebo tmavě červené Purple! Nový Peugeot 108 vám dává prostor, abyste se odlišili a uplatnili svou fantazii!

Dotykový dispej

  • S novým Peugeotem 108 a 108 TOP a s jejich ultramoderní výbavou vstupujete do éry nových technologií a možností konektivity. Na velkém dotykovém displeji můžete sledovat a ovládat všechny důležité informace užitečné pro řízení vozu. Díky inovaci Mirror Screen* se velký dotykový displej ve voze Peugeot 108 stává zrcadlem vašeho chytrého telefonu **.
    * Podle zvolené verze.
    ** Pouze aplikace Mirrorlink nebo AppinCar fungují po zastavení vozu i za jízdy. Za jízdy je přístup k některým aplikacím z bezpečnostních důvodů omezen. Funkce Mirror Screen funguje na bázi technologie MirrorLinkTM [1] pro kompatibilní telefony s operačními systémy Android, RIM a Windows, a AppInCar pro telefony se systémem iOS. Podmínkou fungování je aktivovaný tarif u mobilního operátora s přístupem k internetu. Tato technologie bude postupně zaváděna u nových chytrých telefonů.

Technologie

  • Díky zadní kameře (dle zvolené výbavy) a kompaktním rozměrům vozu Peugeot 108 pro vás bude parkování v jakékoliv situaci hračkou. Systém pro bezklíčový přístup a nastartování vozu* vám umožní odemknout a zamknout vůz a nastartovat motor pouhým stisknutím tlačítka Start/Stop na středovém panelu.

Objedávka testovací jízdy s inzerovaným vozem Peugeot 108

Auto Kalný s.r.o. je oprávněn použít informace, které jste mu poskytli, aby Vás poštou, telefonicky, SMS zprávou nebo emailem informoval o nových produktech a službách a ke zlepšení našich služeb. Další informace naleznete na stránce Ochrana osobních údajů. Dáváte tímto prodejci Auto Kalný s.r.o. souhlas k použití Vašich osobních údajů a kontaktních informací tímto způsobem?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Komentáře