3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize
Speciální nabídka pro spediční firmy a společnosti. Pro nabídku na míru kontaktujte prodejce tel.: 775 207 002 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. který vám ochotně zašle jedinečnou nabídku, až se slevou 41% na Peugeot Boxer. Stačí si jen vybrat...
 

Pořiďte si nový PEUGEOT BOXER a využijte speciální nabídky KOMPLETNÍHO SERVISU ZDARMA na dobu 2 let nebo do najetí 90 000 km.

Dvouletá servisní smlouva PEUGEOT OPTIWAY vám zaručí bezstarostnou jízdu - o servis a údržbu vašeho vozu se starají odborníci Peugeot a navíc dojde i ke zhodnocení vozu v okamžiku jeho dalšího prodeje.

Servisní smlouva PEUGEOT OPTIWAY obsahuje:
  • všechny servisní operace v rámci pravidelné údržby,
  • výměnu opotřebených dílů včetně práce,
  • díly a práce potřebné k odstranění mechanických, elektrickýchnebo elektronických závad po uplynutí smluvní záruky,
  • návrat nebo pokračování v cestě vlakem 1. třídou nebo letadlem v turistické třídě (pokud by cesta vlakem trvala déle než 8 hodin),
  • ubytování na místě v případě nepojízdnosti vozu (až na 3 noci pro řidiče i spolucestující),
  • zapůjčení náhradního vozidla (až na 4 pracovní dny), pokud váš vůz nemůže být opraven během jednoho dne,
  • asistenční služby 24 hodin denně/7 dní v týdnu.

*Nabídka «Kompletní servis na 2 roky zdarma» znamená uzavření smlouvy PEUGEOT OPTIWAY SERVIS zdarma na dobu dvou let od zakoupení vozu nebo do najetí 90 000 km. Leták je určen všem subjektům, které mají ve svém předmětu podnikání dopravní nebo logistické služby. Ceny vozidel jsou uvedeny bez DPH. Fotografie jsou ilustrativní. Aktuální informace o skladových vozech a jejich zvýhodnění oproti stávajícím podmínkám lze získat v prodejní síti Peugeot. PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu nabídky a technických údajů bez předchozího upozornění.