3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize


Peugeot 208

Kategorie: Modely vozů
Počet míst k sezení Pětimístné
Typ vozu Malý a městský vůz
Typ karoserie 5ti a 3 Dvéřový
Nový PEUGEOT 208 potvrzuje svůj mladistvý charakter a představuje se v novém sportovním hávu. V interiéru tohoto nového městského vozu najdeme unikátní místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® 3D a pod kapotou benzinový, dieselový nebo elektrický motor.

NEODOLATELNÝ DESIGN

  • Expresivní příď nového PEUGEOT 208 zapůsobí velkou chromovanou maskou, moderním pohledem Full LED světlometů s typickou kresbou třech drápů a stále zářícími denními LEDi světly. Unikátní styl zadní části kromě lesklé černé lišty vyzdvihují také stále rozsvícená zadní Full LED světla se stejnou kresbou jakou mají přední světlomety.
  • Na první pohled je patrné, že nový PEUGEOT 208 je silná osobnost. Nízká silueta, dlouhá kapota a smyslné křivky vykreslují neodolatelný sportovní vůz. Svěží a originální barvy karoserie okamžitě upoutají vaši pozornost. Jeho jedinečnost dále zdůrazňuje černá střecha Black Diamond, lesklé černé podběhy kol, ozdoby na zadním okénku a hliníková kola s diamantovým efektem.

MÍSTO ŘIDIČE - SKOK NA TECHNOLOGIE NOVÉ GENERACE

  • Uvnitř vozu objevte nejnovější generaci PEUGEOT i-Cockpit® 3D. Zažijte dynamické a intuitivní řízení s kompaktním volantem se zabudovanými ovládacími prvkyi, konfigurovatelnou digitální 3D přístrojovou deskoui, velkým 10" HD dotykovým displejemi a 7 ovladači Toggles switchesi. Moderní prostředí v kabině můžete doladit LED osvětlením v 8 barevnýchi odstínech.
  • Pokročilá konektivita. Na cestách vás spolehlivě doprovodí Navigace 3D. Díky funkci Mirror Screen Triple Play můžete ve voze bezpečně používat své oblíbené aplikace. ADML PROXIMITY vám kromě handsfree nastartování vozu zajistí i automatické odemknutí dveří, jakmile se ke svému novému PEUGEOT 208 přiblížíte. Vzdálíte-li se, vůz se automaticky zamkne, což potvrdí zvukový signál. Stačí mít klíč u sebe a dveře se zamknou, aniž se dotknete kliky. S aplikací MyPeugeot bude mít dokonalý přehled o nabití baterie svého PEUGEOT e-208, o dojezdu vozu, zbývajícím čase nabíjení...
  • Poloautonomní řízení. V novém městském voze PEUGEOT 208 se o vaši bezpečnost a pohodu při řízení stará celá řada inteligentních asistenčních systémů, kromě jiných například PEUGEOT Drive Assist: kontrola jízdní dráhy vozu s volbou pozice v jízdním pruhu, systém rozpoznávání dopravního značení, kontrola rychlosti a bezpečné vzdálenosti mezi za sebou jedoucími vozy. Při parkovacích manévrech vám pomáhá systém Full Park Assist, který automaticky zaparkuje.

MOTORY - MÁTE SVOBODU PŘI VÝBĚRU

  • Nová modulární a efektivní platforma. Na trh přichází nový městský vůz 208 vybavený novou modulární platformou CMP/eCMP, která zákazníkům dává možnost svobodné volby mezi spalovacím (benzinovým nebo dieselovým) a elektrickým motorem. Také výkonové parametry a účinnost podvozku jsou na vynikající úrovni. Bezvadná směrová stabilita, optimální hmotnost, výborná ovladatelnost i akustický a tepelný komfort, to jsou přednosti nového PEUGEOT 208, které vám dají zažít nezapomenutelné jízdní zážitky.

    • Spalovací motory Dopřejte si intenzivní jízdní zážitky s účinnými a výkonnými motory nejnovější generace: -benzinovými PureTech, dieselovými BlueHDi. Jedná se o motory Euro 6 s optimalizovanou spotřebou paliva vybavené systémem Stop & Start.

Objedávka testovací jízdy s inzerovaným vozem Peugeot 208

Auto Kalný s.r.o. je oprávněn použít informace, které jste mu poskytli, aby Vás poštou, telefonicky, SMS zprávou nebo emailem informoval o nových produktech a službách a ke zlepšení našich služeb. Další informace naleznete na stránce Ochrana osobních údajů. Dáváte tímto prodejci Auto Kalný s.r.o. souhlas k použití Vašich osobních údajů a kontaktních informací tímto způsobem?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Komentáře