3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize


Peugeot 308 GT

Kategorie: Modely vozů
Cena od 640.500 Kč
Spotřeba paliva 5,6l/100km
Emisní hodnoty 176g CO2/km
Počet míst k sezení Pětimístné
Typ vozu Sportovní vozy
Typ karoserie 5ti a 3 Dvéřový
Svět 308 se rozrůstá: Peugeot 308 a prostorné kombi 308 SW nyní existují už i v dynamické verzi GT, která automobilovým znalcům poskytne ryzí potěšení. Objevte vyhraněný styl a skvělé dynamické vlastnosti… nechte se unést jízdními zážitky, které vám zrychlí tep!

Vyhraněný sportovní design

  • Peugeot 308 GT vystavuje na odiv svou jedinečnost a sebevědomě přitahuje pohledy svých obdivovatelů. Exkluzivní modrá barva Blue Magnetic jemně vykresluje plynulé a dynamické křivky karoserie a zvýrazňuje světlou výšku vozu, která je vpředu snížena o 7 mm a vzadu o 10 mm. Lemy ve spodní části karoserie vůz opticky rozšiřují a speciální 18'' hliníková kola s diamantovým výbrusemi jsou opatřena pneumatikami Michelin Pilot Sport 3.

Dynamické výkony

  • Peugeot 308 GT může být poháněn jedním ze dvou nových výkonných motorů, které splňují emisní normu Euro 6. Pod kapotou verze GT 205 najdeme přeplňovaný benzinový motor 1.6 THP 205 k S&Si a u verze GT 180 dieselový agregát 2.0 Blue HDI 180 k S&S

Vrcholné jízdní zážitky

  • V PEUGEOT i-Cockpitu se řidič ocitá se svým vozem v dokonalém souladu. Intenzitu jeho pocitů umocňuje zvýšená přístrojová deska spolu se speciálním malým volantem potaženým perforovanou kůží a ozdobeným zkratkou GT.

Kvalita

  • Spolu s ideálně vyváženým spojením designu a dynamických vlastností nabízí nový Peugeot 308 GT také špičkovou úroveň kvality. Všechny části exteriéru i interiéru vozu jsou dokonale propracované, vnímáte péči věnovanou každému detailu provedení…
  • Ušlechtilé a luxusní materiály – povrch palubní desky z měkčeného plastu, kůží potažený volant a tvarované výplně dveří – umocňují dojem výjimečnosti, kterým vůz 308 GT působí ve všech směrech.

Objedávka testovací jízdy s inzerovaným vozem Peugeot 308 GT

Auto Kalný s.r.o. je oprávněn použít informace, které jste mu poskytli, aby Vás poštou, telefonicky, SMS zprávou nebo emailem informoval o nových produktech a službách a ke zlepšení našich služeb. Další informace naleznete na stránce Ochrana osobních údajů. Dáváte tímto prodejci Auto Kalný s.r.o. souhlas k použití Vašich osobních údajů a kontaktních informací tímto způsobem?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Komentáře