3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize


Peugeot 308 - hatchback

Kategorie: Modely vozů
Cena od 387.000 Kč
Počet míst k sezení Pětimístné
Typ vozu Vyšší střední třída
Typ karoserie 5 Dvéřový
Designéři a inženýři značky Peugeot vytvořili odvážný, intuitivní a moderní hatchback mimořádně ušlechtilého vzhledu, který vám při řízení zprostředkuje zcela výjimečné pocity. Objevte nový PEUGEOT 308.

To nejlepší z hatchbacku

 • V rámci všech etap vývoje nového modelu PEUGEOT 308 byla prvořadou prioritou špičková kvalita. Již na první pohled je patrné, že nový model 308 je vůz vyšší třídy – má to zapsané přímo v genech, v každém detailu provedení i výběru prvotřídních materiálů.

Peugeot i-Cockpit

 • Na palubě nového vozu Peugeot 308 se řidič ocitne v srdci technického a intuitivně uspořádaného kokpitu s inovativní architekturou a reprezentativním designem: Peugeot i-Cockpit byl na 29. mezinárodním pařížském autosalonu oceněn jako nejkrásnější automobilový interiér roku 2013...
 • Zadávací podmínky pro návrh místa řidiče byly mimořádně náročné: volant malých rozměrů, zvýšená přístrojová deska s jednoduchým designem a vysoko umístěná středová konzole.
 • Do středového panelu je perfektně zasazený velký dotykový displej s úhlopříčkou 9,7'' natočený směrem k řidiči, na kterém můžete intuitivně ovládat celou řadu praktických funkcí a aplikací, jež vám nový PEUGEOT 308 nabízí.

Efektivita hatchbacku

 • Nový PEUGEOT 308 dokázal snížit svou hmotnost o 140 kg a jeho vyspělá technologická výbava slouží k dosažení maximální účinnosti.
 • Nový tříválcový přeplňovaný benzinový motor PureTech
  Nový PEUGEOT 308 1.2 PureTech 130 k je poháněn novým tříválcovým benzinovým motorem PureTech v přeplňované verzi s manuální nebo automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6 (Efficient Automatic Transmission 6). Tento modulární a kompaktní motor je příkladnou ukázkou spojení efektivity a špičkových technologií = emise 107g / km při kombinované spotřebě pouze 4,6 l / 100 km.
 • Technologie BlueHDi
  BlueHDi je označení pro dieselové motory značky Peugeot, které splňují emisní normu Euro6. Jsou vybavené technologií BlueHDi, která dokáže zásadně snížit emise oxidu dusíku (o více než 90 %), optimalizovat emise CO2, spotřebu paliva a současně odstranit 99,9 % nespálených částic, které jsou obsažené ve výfukových plynech těchto motorů. Motor 1.6 BlueHDi 120 k s technolgii Stop and Start dokáže snížit emisi na 82 g / km při rekordní spotřebě 3,1 l / 100 km. Nový Peugeot 308 je v nabídce se 3 dieselovými motory BlueHDi: 1.6 BlueHDi 100 k s manuální 5stupňovou převodovkou, 1.6 BlueHDi 120 k s manuální 6stupňovou převodovkou a 2.0 BlueHDi 150 k s manuální nebo automatickou 6stupňovou převodovkou EAT6 (Efficient Automatic Transmission 6).
 • Automatická převodovka EAT6
  Také nová automatická 6stupňová převodovka EAT6 (Efficient Automatic Transmission 6) byla sestrojena s cílem razantně omezit emise CO2. Zajišťuje rychlejší a dokonale plynulé řazení převodů a zvyšuje komfort a potěšení při řízení vozu.

Vytříbený design

 • Vytříbený a čistý styl nového vozu PEUGEOT 308 je v současném automobilovém světě unikátní. Výrazně vykreslené křivky, precizně modelované tvary přiléhavě kopírující strukturu karoserie, atletické proporce… nový PEUGEOT 308 důsledně pracuje na své lehkosti a efektivitě. Technologickou eleganci exteriéru najdeme i v kabině vozu – strukturovaný vnitřní prostor působí vzdušně a je propracovaný do posledního detailu.

Objedávka testovací jízdy s inzerovaným vozem Peugeot 308 - hatchback

Auto Kalný s.r.o. je oprávněn použít informace, které jste mu poskytli, aby Vás poštou, telefonicky, SMS zprávou nebo emailem informoval o nových produktech a službách a ke zlepšení našich služeb. Další informace naleznete na stránce Ochrana osobních údajů. Dáváte tímto prodejci Auto Kalný s.r.o. souhlas k použití Vašich osobních údajů a kontaktních informací tímto způsobem?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Komentáře