3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize


Peugeot 308 - SW

Kategorie: Modely vozů
Cena od 412.000 Kč
Počet míst k sezení Pětimístné
Typ vozu Rodinné vozy
Typ karoserie SW
Panoramatiská střecha Ano
Nový PEUGEOT 308 SW sport wagon je vůz s vytříbeným designem a velkorysými rozměry, který splní požadavky zákazníků kategorie kombi z pohledu přepravní kapacity, vnitřní prostornosti a pohodlí, variability i praktičnosti.

To nejlepší z SW - sport wagonu

  • Každému detailu nového modelu PEUGEOT 308 SW byla věnovaná mimořádná pozornost s cílem dosáhnout celkové kvality na úrovni těch nejlepších v segmentu a potvrdit orientaci značky na modely vyšší třídy.

Peugeot i-Cockpit

  • Nastupte si do nového vozu 308 SW a objevte novou architekturu místa řidiče Peugeot i-Cockpit, která vás zaujme svým moderním a čistým designem, v interiéru vozu navodí výjimečnou atmosféru a zprostředkuje vám intenzivní jízdní zážitky.
  • Na 29. mezinárodním autosalonu v Paříži získal Peugeot i-Cockpit ocenění Nejkrásnější interiér 2013.

Efektivita kombiku

  • Hmotnost nového vozu PEUGEOT 308 SW se stejně jako u verze hatchback snížila o 140 kg a jeho dynamická efektivita se tak výrazně zvyšuje. Od svého uvedení na trh je nový Peugeot 308 SW k dispozici s benzinovými motory Euro 6 s technologií PureTech a dieselovými agregáty BlueHDi, které jsou příslibem vysoké výkonnosti a větší ohleduplnosti vůči životnímu prostředí. Nejúčinnější verze BlueHDi produkuje jen 85 g CO2/km a stává se v dané kategorii novou referencí se spotřebou 3,2 l / 100 km.
  • Snížit zásadním způsobem emise CO2 bylo prioritou i při vývoji nové automatické šestistupňové převodovky EAT6 (Efficient Automatic Transmission 6), která je synonymem pro plynulé řazení a mimořádně pohodlné řízení.

Variabilita

  • Zavazadlový prostor nového vozu PEUGEOT 308 SW nabízí optimální přepravní kapacitu a svým objemem se v dané kategorii řadí mezi největší. Díky pravidelným tvarům zavazadlové části a zadnímu sedadlu Magic Flat, jehož sklopením získáte dokonale rovnou podlahu, se nové kombi značky Peugeot jednoduše přizpůsobí všem vašim potřebám.

Peugeot design

  • Návrháři značky PEUGEOT vytvořili dynamické kombi s nízkým profilem, ušlechtilým a současně sportovním vzhledem (délka: 4,58 m a výška: 1,47 m). Jeho velkorysé rozměry splní očekávání zákazníků, pro které jsou hlavní přednosti vozů kombi, jako je přepravní kapacita, prostornost interiéru, variabilita a praktičnost, rozhodující.

Objedávka testovací jízdy s inzerovaným vozem Peugeot 308 - SW

Auto Kalný s.r.o. je oprávněn použít informace, které jste mu poskytli, aby Vás poštou, telefonicky, SMS zprávou nebo emailem informoval o nových produktech a službách a ke zlepšení našich služeb. Další informace naleznete na stránce Ochrana osobních údajů. Dáváte tímto prodejci Auto Kalný s.r.o. souhlas k použití Vašich osobních údajů a kontaktních informací tímto způsobem?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Komentáře