3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize


Peugeot 5008

Kategorie: Modely vozů
Cena od 605.000Kč
Spotřeba paliva 6,4l/100km
Počet míst k sezení Pětimístné a více
Typ vozu Rodinné vozy
Typ karoserie SUV
Panoramatiská střecha Ano
Nasedněte a nechte se okouzlit velkolepým stylem prostorného a technologicky vyspělého vozu.
Sportovní vzhled a ladné linie 7místného SUV PEUGEOT 5008 zdůrazňují modernizované tvary a odhalují design budoucnosti.
Inovované místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit v kombinaci s výbornými jízdními vlastnostmi poskytují ještě příjemnější zážitek z jízdy a vlastnosti hodné velkých cestovních vozů. Maximální pohodlí na cestách předčí veškerá vaše očekávání.

VÝRAZNÝ DESIGN

 • Přesvědčte se osobně, co se skrývá za výrazem impozantního stylu. Nové 7místné SUV PEUGEOT 5008 odhaluje modernizované linie, díky kterým získává na eleganci, a dokonale spojuje robustnost s precizním zpracováním. Výrazná příď staví na odiv inovovaný přední nárazník s integrovaným světelným podpisem, který jasně identifikuje novou generaci vozů PEUGEOT. Jeho lakovaná spodní lišta, lesklé černé mřížky sání a zejména unikátní bezrámová maska, která vás na první pohled doslova okouzlí, dodávají vozu na jedinečnosti.
 • Dynamický a sportovní vzhled SUV zvýrazňují chromované okenní lišty navazující na linii předních světlometů, které dále pokračují až k zadnímu spoileru. Nová 19″ hliníková kola s výbrusem SAN FRANCISCO jsou nezbytným posledním detailem, který dotváří celek.

MÍSTO ŘIDIČE - INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

 • Zažijte ještě intenzivnější pocity z řízení pohodlně usazeni v modernizované, ​​inovativní a ergonomické kabině PEUGEOT i-Cockpit®. Nové SUV PEUGEOT 5008 s kompaktním volantem pro přesnější řízení a sedmi elegantními ovladači TOGGLE SWITCHES je vybaveno centrálním dotykovým displejem 10″ HD a inovovanou konfigurovatelnou 12,3″ digitální přístrojovou deskou s vysoce kvalitním zobrazením pro lepší čitelnost. Už nic nebude odvádět pozornost od řízení, veškeré informace důležité pro jízdu jsou výborně viditelné v zorném poli řidiče.

INTERIÉR

NOVÝ SDRUŽENÝ PŘÍSTROJ A KOMFORTNÍ INTERIÉR

 • Nový přizpůsobitelný a konfigurovatelný 12,3″ digitální přístrojový panel s černým displejem a lepšími kontrasty poskytuje kvalitnější zobrazení. Optimalizovaná čitelnost informací navolených řidičem mu umožní rychlejší reakce.
 • Pohodlně usazeni v komfortních nastavitelných masážních sedadlech se zdravotním certifikátem AGR si užijte výjimečnou akustiku nového SUV PEUGEOT 5008.
 • Zaposlouchejte se do čistých tónů systému Hi-Fi Focal® Premium, který zprostředkuje prvotřídní zvukový projev díky deseti integrovaným reproduktorům, jejichž basy i vysoké tóny výborně ladí s novou barvou bronzová BELEM.

Konektivita

 • Pro ještě větší cestovní komfort se na inovovaném centrálním dotykovém HD displeji 10″ zobrazuje hlasově ovládaná on-line navigace zohledňující aktuální dopravní informace a upozornění na nebezpečné zóny od společnosti TomTom. Na novém centrálním 10″ dotykovém HD displeji, který je dobře čitelný a velmi citlivý, se zobrazuje on-line 3D navigace s hlasovým ovládáním propojená se službou TomTom®, která zprostředkuje v reálném čase veškeré důležité informace pro jízdu. Prostřednictvím funkce Mirror Screen je možné zrcadlit oblíbené aplikace z chytrého telefonu na centrální dotykový displej vozu. Bezdrátově nabíjet telefon umožní k tomu určený prostor na centrální konzole. Pro cestující na zadních sedadlech jsou k dispozici dva nabíjecí porty USB.

NOVÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ

 • Nový dotykový kapacitní HD displej 10″, který je umístěn v dosahu řidiče, umožňuje přístup k nejdůležitějším funkcím vozu, jakož i ke konektivním funkcím.

KOMFORT SEZENÍ

 • Užijte si komfortní jízdu v tvarovaných, elektricky nastavitelných sedadlech AGR vybavených masážní funkcí a obdivujte precizní zpracování interiéru, množství dekoračních prvků i čalounění, na které byly použity elegantní a nadčasové materiály.

ČISTOTA TÓNŮ

 • Zaposlouchejte se do čistých tónů audiosystému Hi-Fi Premium FOCAL®, který nabízí potěšení z dokonalého zvuku linoucího se z 10 reproduktorů. Stylovým doplňkem jsou mřížky středového a výškových reproduktorů v provedení bronzová Belem.

VÝKONNÉ A ÚSPORNÉ MOTORY

 • Nové SUV PEUGEOT 5008 má výborné jízdní vlastnosti, je dynamické i snadno ovladatelné a vyznačuje se výborným akustickým komfortem hodným velkých cestovních vozů. Dodává se s benzinovými motory PureTech nebo dieselovými motory BlueHDi nejnovější generace s technologií Stop&Start, které splňují normu Euro 6d.
 • Motor 1.2 PureTech 130 S&S MAN6
 • Motor 1.2 PureTech 130 S&S EAT8
 • Motor 1.6 PureTech 180 S&S EAT8
 • Motor 1.5 BlueHDi 130 S&S MAN6
 • Motor 1.5 BlueHDi 130 S&S EAT8
 • Motor 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8
 • Díky výkonným motorům, které je možné doplnit automatickou převodovkou EAT8, optimalizované hmotnosti a extrémně krátkému poloměru otáčení, nabízí nové SUV PEUGEOT 5008 živé a přesné řízení pro ještě větší potěšení z jízdy.

TECHNOLOGIE - VÝKON NA CESTÁCH

 • Nové SUV PEUGEOT 5008 může být vybaveno množstvím velmi užitečných asistenčních systémů řízení, které oceníte při jízdě. Jedná se například o automatické nouzové brzdění nejnovější generacei nebo systém rozšířeného rozpoznávání dopravního značení. Při popojíždění ve městě zajisté uvítáte pomoc při parkování v podobě 360° zpětné parkovací kamery a systému Park Assist.
 • GRIP CONTROL - S technologií ADVANCED GRIP CONTROL se rozšiřují vaše možnosti. Přizpůsobte jízdní vlastnosti nového SUV PEUGEOT 5008 aktuálnímu počasí a stavu vozovky. V prudkých svazích reguluje funkce HILL ASSIST DESCENT CONTROL rychlost.
 • NIGHT VISION Pro vyšší bezpečnost jízdy v noci nebo za snížené viditelnosti detekuje infračervená kamera systému NIGHT VISION přítomnost chodců nebo zvířat mimo dosah světlometů ve vzdálenosti až 200m před vozidlem. Vizualizace se promítne na digitálním přístrojovém panelu v zorném poli a zazní zvuková výstraha.
 • POLOAUTONOMNÍ ŘÍZENÍ Seznamte se s poloautonomním řízením a paketem DRIVE ASSIST PLUS. Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu ve spojení s adaptivním tempomatem s funkcí Stop & Go automaticky přizpůsobuje rychlost tak, aby odpovídala rychlosti vozu před vámi, udržovala bezpečnou brzdnou vzdálenost a zároveň zajišťovala korekci jízdní dráhy.

KONEKTIVNÍ SLUŽBY - VAŠE NOVÁ ZKUŠENOST S VOZY PEUGEOT

 • Dlouhý výčet služeb a neomezené výhody! Objevte konektivitu PEUGEOT.

Objedávka testovací jízdy s inzerovaným vozem Peugeot 5008

Auto Kalný s.r.o. je oprávněn použít informace, které jste mu poskytli, aby Vás poštou, telefonicky, SMS zprávou nebo emailem informoval o nových produktech a službách a ke zlepšení našich služeb. Další informace naleznete na stránce Ochrana osobních údajů. Dáváte tímto prodejci Auto Kalný s.r.o. souhlas k použití Vašich osobních údajů a kontaktních informací tímto způsobem?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Komentáře