3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize


Peugeot 508 SW

Kategorie: Modely vozů
Cena od 770000
Spotřeba paliva 4l/100km
Emisní hodnoty 104g CO2/km
Počet míst k sezení Pětimístné
Typ vozu Vyšší střední třída
Typ karoserie SW
Panoramatiská střecha Ano
Objevte Nový PEUGEOT 508 SW: kombi vyšší třídy s fascinujícím designem, komfortem na úrovni luxusní limuzíny, velkorysou prostorností verze SW, kvalitou a technologickou výbavou na té nejvyšší úrovni.

DESIGN - RADIKÁLNÍ DESIGN

 • Nový PEUGEOT 508 SW vystavuje na odiv svůj energický a sebevědomý vzhled. Výrazná přední maska a ostře řezané rysy karoserie zdůrazňují jeho atletickou siluetu a velkorysé tvary. Dvojitá chromovaná koncovka výfuku vyzdvihuje jeho sportovní charakter a lesklý černý pás na zádi dává vyniknout novému Full LED světelnému podpisu s unikátním 3D efektem.

 

MÍSTO ŘIDIČE - JEDINEČNÝ PEUGEOT i-COCKPIT®

 • Vyzkoušejte si řízení ve vizionářském kokpitu. Kompaktní volant, vyvýšený digitální sdružený přístroj s možností vlastního nastavení a dotykový displej 10" HD, PEUGEOT i-Cockpit® v novém PEUGEOT 508 SW vyniká propracovanou ergonomií a je příslibem skvělých jízdních zážitků.
 • STÁLE VE SPOJENÍ - Nový PEUGEOT 508 SW vám umožní být neustále ve spojení s okolním světem i systémy ve voze. Je vybavený bezdrátovým nabíjením chytrého telefonu a funkcí Mirror Screen, která umožňuje duplikovat vaše oblíbené aplikace na kapacitní dotykový 10" displej vozu.
 • ERGONOMICKÁ SEDADLA - Usedněte do pohodlných sedadel s certifikátem AGR s nastevním délky a sklonu sedáku, bederní opěrkou a možností uložit nastavenou polohu do paměti. Pro dosažení komfortu na úrovni první třídy může být sedadlo řidiče a spolujezdce v novém PEUGEOT 508 SW vybavené pneumatickým vícebodovým masážním systémem.
 • SYSTÉM HI-FI FOCAL® - Nový PEUGEOT 508 SW nabízí špičkový akustický systém Hi-Fi premium FOCAL® od předního francouzského výrobce akustického vybavení známého řadou patentovaných technologií a prvotřídní kvalitou zvukové reprodukce. Systém zahrnuje 10 reproduktorů s exkluzivními technologiemi FOCAL®, které bez ohledu na hudební žánr vytvoří na palubě vozu akusticky vyvážené prostředí s čistou a do detailu prokreslenou reprodukcí zvuku.

 

MOTORY - INTENZIVNÍ JÍZDNÍ ZÁŽITKY

Nové luxusní kombi PEUGEOT 508 SW využívá nejnovější technologie, které jsou pro řidiče příslibem pružného a přesného řízení. Příkladné vedení stopy je podpořeno aktivně řízeným podvozkem. Potěšení a zážitky za volantem ještě umocní účinné motory PureTech a BlueHDi a 8st. automatická převodovka EAT8.

 • BENZINOVÉ MOTORY PURETECH - Nejnovější benzinový motor PureTech řidiči zprostředkuje příjemné řízení s vynikajícím poměrem výkon/spotřeba. Celkem jsou pro nový PEUGEOT 508 SW v nabídce 2 benzinové motory spojené s novou automatickou převodovkou EAT8 a vybavené technologií Stop&Start: motor PureTech 180 S&S EAT8 a motor PureTech 225 S&S EAT8
 • DIESELOVÉ MOTORY BLUEHDI - Nový PEUGEOT 508 SW může být poháněn nejnovějšími dieselovými motory BlueHDi značky PEUGEOT, které jsou vybavené exkluzivnímii systémy na snižování emisí škodlivin a optimalizaci spotřeby paliva s nejvyšší mírou účinnosti na trhu. Nabídka motorizací zahrnuje: motor BlueHDi 130 S&S MAN6, motor BlueHDi 130 S&S EAT8, motor BlueHDi 160 S&S EAT8, motor BlueHDi 160 S&S EAT8, motor BlueHDi 180 S&S EAT8
 • AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA EAT8 - Nová automatická 8st. převodovka EAT8i se díky novému elektrickému ovládání ‘Shift and Park by wire’i a páčkám na volantu vyznačuje rychlým a plynulým řazení převodů. Převodové ústrojí je kompaktnější a ve spojení s technologií Stop&Start dosahuje nižší spotřeby a lepších provozních parametrů.
 • MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA MAN6 - Ve spojení s dieselovým motorem BlueHDi 130 je nový PEUGEOT 508 SW v nabídce take s manuální 6st. převodovkou MAN6.

 

TECHNOLOGIE - BEZPEČNOST A ASISTENČNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ

Nový PEUGEOT 508 SW je vybavený bohatou technologickou výbavou a nejnovějšími asistenčními systémy značky, které mají za úkol posílit vaši bezpečnost, lépe předvídat situaci a podmínky sjízdnosti na silnici a pomoci vám při manévrování s vozem.

 • NIGHT VISION - JASNĚJŠÍ OBRAZ REALITY - Technologie Night Vision významně zvyšuje bezpečnost řízení. Je založená na použití infračervené kamery, která umožňuje při jízdě v noci nebo za snížené viditelnosti lépe rozpoznat chodce nebo zvěř na vozovce. Obraz s výstražným upozorněním se objeví na digitálním displeji v zorném poli řidiče.
 • DALŠÍ KROK K AUTONOMNÍMU ŘÍZENÍ - PACK DRIVE ASSIST - Paket Drive Assist představuje další krok na cestě k autonomnímu řízení. Za pomoci radaru umístěného uprostřed předního nárazníku a kamery v horní části čelního skla je adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go schopný automaticky přizpůsobit rychlost jízdy vozu jedoucímu před vámi a zachovat si od něj bezpečný odstup. Tempomat je spojený se systémem udržování vozu v jízdním pruhu, jenž zajišťuje setrvání vozidla v dráze zvolené řidičem.
 • OPTIMÁLNÍ BEZPEČNOST - PACK SAFETY - Pack Safety zahrnuje nejnovější technologie značky na podporu řízení, které pomáhají zvýšit vaši bezpečnost za volantem. Patří mezi ně například automatické nouzové brzdění Active Safety Brake, Distance Alert, aktivní varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu / neoznačeného kraje vozovky nebo systém rozpoznání dopravního značení. Pack Safety Plus přidává ještě aktivní systém sledování mrtvého úhlu, Driver Attention Alert (systém sledování pozornosti řidiče), automatické přepínání dálkových světel a rozšířené rozpoznání dopravních značek.
 • FULL PARK ASSIST - Technologie FULL PARK ASSISTi zajišťuje plně automatickou asistenci při podélném a kolmém parkování. Řidič funkci zapne na řadicí páce, systém následně sám vyhledá vhodné parkovací místo a při parkovacím manévru spolu s řízením ovládá i zrychlení a brzdění a postará se i o vyjetí zaparkovaného vozu.

Objedávka testovací jízdy s inzerovaným vozem Peugeot 508 SW

Auto Kalný s.r.o. je oprávněn použít informace, které jste mu poskytli, aby Vás poštou, telefonicky, SMS zprávou nebo emailem informoval o nových produktech a službách a ke zlepšení našich služeb. Další informace naleznete na stránce Ochrana osobních údajů. Dáváte tímto prodejci Auto Kalný s.r.o. souhlas k použití Vašich osobních údajů a kontaktních informací tímto způsobem?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Komentáře