3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize


Peugeot Partner Furgon

Kategorie: Modely vozů
Počet míst k sezení Pětimístné
Typ vozu Užitkové vozy
Typ karoserie MPV
Nový PEUGEOT Partner, jehož kvality a spolehlivost prověřilo 18 let existence na trhu, se nyní může pochlubit velkými stylovými a technologickými změnami: s novou moderní výbavou, mobilním připojením a širokou řadou výkonných motorů se nový PEUGEOT Partner stává pravým akčním vozem pro profesionály.

Robustnost

  • Nový styl vozu Partner Furgo potvrzuje jeho robustní a moderní charakter: svisle posazené přední masce dominuje nárazník ostře řezaných rysů s denními LED světlyi, které jsou nově zabudované do prohlubní ve spodní části nárazníku.
  • Verze Outdoor má ještě osobitější provedení, které jasně naznačuje jeho dobrodružnou povahu.

Užitečné technologie

  • Nový Partner Furgo je vybaven technologiemi poslední generace: funkce MirrorScreeni přenáší věrnou kopii displeje chytrého telefonu na novou multimediální dotykovou obrazovku 7", dále ve výbavě vozu najdete Active City Brakei, zadní kamerui, přední parkovací asistent i a v neposlední řadě také Grip Control®i
  • Nové motory BlueHDi nabízejí vyšší komfort řízení a současně vykazují nižší spotřebu a emise CO2.

Flexibilita

  • Nový PEUGEOT Partner Furgo si i nadále zachovává svou mimořádnou variabilitu – velké výklopné zadní dveře s praktickým otevíratelným zadním oknemi, prosklená střecha Zénithi a samozřejmě možnost 5 nebo 7 místného uspořádáníi se třemi samostatnými a vyjímatelnými sedadly ve 2. řadě a dalšími dvěma ve 3. řadě sedadel…

Objedávka testovací jízdy s inzerovaným vozem Peugeot Partner Furgon

Auto Kalný s.r.o. je oprávněn použít informace, které jste mu poskytli, aby Vás poštou, telefonicky, SMS zprávou nebo emailem informoval o nových produktech a službách a ke zlepšení našich služeb. Další informace naleznete na stránce Ochrana osobních údajů. Dáváte tímto prodejci Auto Kalný s.r.o. souhlas k použití Vašich osobních údajů a kontaktních informací tímto způsobem?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Komentáře