3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize


Peugeot Rifter

Kategorie: Modely vozů
Počet míst k sezení Pětimístné a více
Typ vozu Rodinné vozy
Typ karoserie MPV
Panoramatiská střecha Ano
Nový PEUGEOT Rifter upoutá svým robustním a výrazným vzhledem. Jeho moderní, technologicky vyspělý interiér s promyšlenou variabilitou uspořádání a velkorysou prostorností je příslibem zcela nevšedních zážitků.

NOVÝ STYL, NOVÁ SILUETA

  • DO MĚSTA I DO PŘÍRODY Design bez kompromisů. Elegantní, robustní a přitom živý a výkonný – nový multifunkční osobní vůz PEUGEOT Rifter je symbolem všestrannosti a neomezených možností. Krátká vysoká kapota a zvýšená světlá výška mů propůjčují vzhled vozu all-road. Světelný podpis s integrovaným denním svícením a vertikální přední maska podtrhují jeho vyváženou dynamickou siluetu kompaktních rozměrů.
  • JEDINEČNÝ STYL PEUGEOT Dědictví vystavované na odiv. Nový PEUGEOT Rifter s vertikální maskou chladiče, která je charakteristická pro posledně uváděné modely PEUGEOT, a s typickými zadními světly se stává novou ikonou značky. Moderní multifunkční vůz, který překvapí mimo jiné i verzí GT Line, v sobě zdařile snoubí stylovost s ladnou elegancí.

 

VŽDY PŘIPRAVEN

  • PEUGEOT i-COCKPIT®, INOVACE V ŘÍZENÍ Řízení v PEUGEOT i‑Cockpit® je díky kompaktnímu volantu, zvýšené přístrojové desce a velkému dotykovému 8" displeji mnohem živější a zcela intuitivní. Situaci na vozovce máte ze své dominantní pozice plně pod kontrolou a systém Advanced Grip Control vám za všech okolností zajistí jistotu pohybu.
  • MOTORY POSKYTUJÍCÍ VĚTŠÍ SVOBODU POHYBU. Objevte příjemné jízdní zážitky. Díky inovativním dieselovým a benzinovým motorům a nové automatické 8stupňové převodovce poskytuje nový PEUGEOT Rifter v reálných jízdních podmínkách vynikající výkony kombinované s velmi příznivou spotřebou paliva.

 

INTELIGENCE VE JMÉNU JEDNODUCHOSTI

  • DŮMYSLNÁ VARIABILITA PRO VĚTŠÍ PROSTOR A PŘEPRAVNÍ KAPACITU Multifunkční vůz, který se přizpůsobí všem vašim přáním a požadavkům. Otevíratelné zadní okno, 3 samostatná a sklopná zadní sedadla s funkcí Magic Flat, objem zavazadlového prostoru od 775 (pod kryt) do 3500 l (pod střechu, se sklopenými sedadly, měřeno metodou objemu tekutin), střecha Zénith® s nejrůznějšími odkládacími prostory... Díky inteligentní variabilitě uspořádání budete mít v novém PEUGEOT Rifter vždy dost místa a snadno naložíte vše potřebné.
  • PŘÍJEMNÉ A JISTÉ ŘÍZENÍ Inovace v kabině vozu. Využijte nových možností konektivity – Navigace 3D, funkce Mirror Screen, bezdrátové indukční napájení chytrého telefonu - a také nejmodernější asistenční systémy řízení, s nimiž se za volantem budete cítit mnohem bezpečněji.

 

NOVÝ PEUGEOT RIFTER PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

  • Jste podnikatel, ředitel společnosti, správce vozového parku nebo manažer využívající služební vůz? Objevte nový PEUGEOT RIFTER a služby s ním spojené včetně exkluzivních nabídek vyhrazených našim firemním zákazníkům.

Objedávka testovací jízdy s inzerovaným vozem Peugeot Rifter

Auto Kalný s.r.o. je oprávněn použít informace, které jste mu poskytli, aby Vás poštou, telefonicky, SMS zprávou nebo emailem informoval o nových produktech a službách a ke zlepšení našich služeb. Další informace naleznete na stránce Ochrana osobních údajů. Dáváte tímto prodejci Auto Kalný s.r.o. souhlas k použití Vašich osobních údajů a kontaktních informací tímto způsobem?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Komentáře