3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize


Peugeot Traveller

Kategorie: Modely vozů
Počet míst k sezení Pětimístné a více
Typ vozu Minibusy
Typ karoserie 5 Dvéřový
Nový PEUGEOT Traveller s jízdními kvalitami hodnými renomé značky PEUGEOT a s provedením interiéru i komfortem na úrovni vozů vyšší třídy je pro vás příslibem příjemného a pohodlného cestování. Nový PEUGEOT Traveller bude uveden na český trh na podzim 2016.

POZVÁNÍ NA CESTU

  • Vyhraněný design nového vozu PEUGEOT Traveller vyjadřuje nové pojetí cestování a prostoru.
  • Čisté a výrazné rysy spolu s vysoko posazenou vertikálně orientovanou přední maskou zdůrazňují robustní a elegantní styl vozu. Díky denním LED světlům integrovaným do chromované lišty ve tvaru bumerangu a předním světlometům zasazeným do karoserie působí celá přední část velmi moderním dojmem.
  • Nový PEUGEOT Traveller je kromě Head‑up displejei a řady asistenčních systémů řízeníi vybavený také on‑line 3D navigací nové generacei s hlasovým ovládáním obsluhovanou na 7’’ dotykovém displejii.

VELKORYSÝ PŘÍSTUP K ŽIVOTU

  • PEUGEOT Traveller je k dispozici ve třech délkách, přičemž verze Compact měří na délku pouhých 4,60 m. Výška vozu je omezená na 1,90 m, aby byl zajištěný bezproblémový vjezd do podzemních garáží či na parkoviště ve městech. Užívejte si mimořádné variability vnitřního prostoru, která je mimo jiné dílem posuvných sedadel a půleného panoramatického střešního okna se samostatnými posuvnými protislunečními clonamii.
  • Inovativní funkce bočních posuvných dveří s hands free ovládáními vám velmi zpříjemní a usnadní používání vozu. Díky tomuto prvku výbavy se boční elektricky ovládané posuvné dveře odemknou a automaticky otevřou na základě pohybu nohy pod zadním blatníkem. Stačí mít u sebe elektronický klíč od vozu.

NOVÁ REFERENCE V KATEGORII VÍCEÚČELOVÝCH VOZŮ

  • Podvozek nového vozu PEUGEOT Traveller vystavěný z modulární platformy EMP2 je garantem vysoké míry komfortu, kvality a účinnosti. Tato nová platforma nabízí velkorysý vnitřní prostor a jízdní komfort prvotřídní úrovně, jak se na vůz značky PEUGEOT sluší a patří. Motory BlueHDi s výkonem od 95 k do 180 k
  • obsluhované novou automatickou převodovkou EAT6 jsou příslibem příjemného řízení a nejnižších hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 v kategorii.

Objedávka testovací jízdy s inzerovaným vozem Peugeot Traveller

Auto Kalný s.r.o. je oprávněn použít informace, které jste mu poskytli, aby Vás poštou, telefonicky, SMS zprávou nebo emailem informoval o nových produktech a službách a ke zlepšení našich služeb. Další informace naleznete na stránce Ochrana osobních údajů. Dáváte tímto prodejci Auto Kalný s.r.o. souhlas k použití Vašich osobních údajů a kontaktních informací tímto způsobem?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Komentáře