3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize


SUV Peugeot 2008

Kategorie: Modely vozů
Počet míst k sezení Pětimístné
Typ vozu Malý a městský vůz
Typ karoserie SUV
Panoramatiská střecha Ano
Objevte nový PEUGEOT 2008, kompaktní a multifunkční SUV s inspirativním designem a inovativním interiérem PEUGEOT i‑Cockpit® 3D, vyspělými technologiemi a nabídkou výkonných a účinných spalovacích i elektrického motoru, které dodají řízení nový impuls.

DESIGN - EXALTING SUV

Robustní silueta s vyváženými liniemi a velkorysými tvary dává tušit výkonnost a efektivitu nového SUV PEUGEOT 2008. Výrazná přední maska s horizontální kapotou a zvýšenou světlou výškou působí mohutnějším dojmem a precizně propracované blatníky těsně kopírují strukturu vozu. Sportovní charakter vozu dále umocňuje i vzhled zadní části - zadní spojler, světla zasazená do lesklého černého pásu a chromovaná koncovka výfuku

  • DOKONALOST V KAŽDÉM DETAILU. Elegance a maximální funkčnost se promítají do každého precizně propracovaného detailu. Světelný podpis Full LED světlometů se 3 drápy a charakteristická zadní světla vypovídají o moderním charakteru a vysoké technologické úrovni vozu.
  • ROZŠIŘTE SVÉ MOŽNOSTI. Díky velkému a variabilnímu zavazadlovému prostoru a sklopným zadním sedadlům je kompaktní PEUGEOT 2008 mimořádně funkční a nabízí velkorysé přepravní možnosti. Využitelný přepravní prostor nad podlahou zavazadlového prostoru je stejný i u elektrické verze.

 

MÍSTO ŘIDIČE - EXTENDED EXPERIENCE

Prožijte novou zkušenost v PEUGEOT i-Cockpit® 3D nové generace s intuitivní ergonomií, kompaktním volantem, dotykovým kapacitním displejem 10" HD a digitální 3D přístrojovou deskou s možností vlastního nastavení. Vedle on-line navigace se službou TomTom® Traffic, funkce Mirror Screen a bezdrátového nabíjení je vůz vybavený také hands‑free odemykáním a zamykáním dveří a startem motoru. Stačí mít klíč v kapse a k vozu se přiblížit nebo se naopak vzdálit.

  • LUXUSNÍ KOMFORT SEZENÍ. Sedadla potažená luxusními materiály jako je koženka Alcantara® nebo kůže. Přední sedadla mohou být vyhřívaná, u řidiče navíc s masážní funkcí a elektrickým ovládáním nastavení.
  • STŘEŠNÍ OKNO A OZVUČENÍ HI-FI FOCAL®. O prvotřídní jízdní komfort se starají také prostorná zadní sedadla spolu s příjemným světlem, které do interiéru proniká panoramatickým střešním oknem, a špičkovým audio systémem Hi‑Fi Focal®.

 

MOTORY - EXCITING CHOICE

  • Užijte si svobodu volby a splňte si svá přání. S elektrickou verzí se můžete pohybovat kdekoliv - i v zelených zónách s omezeným provozem. Nový SUV PEUGEOT e-2008 je vysoce všestranný: agilní a kompaktní pro jízdu ve městě a s novým motorem 100 kW (136 k) současně dostatečně robustní a bezpečný pro delší cesty mimo město. Ve spalovací verzi je k dispozici řada výkonných a účinných motorů Euro 6 vybavených funkcí Stop & Start: dieselové motory BlueHDi nebo benzinové PureTech včetně motoru PureTech 155 k pro sportovní jízdu. Pro ještě větší flexibilitu řízení a reaktivitu si můžete zvolit automatickou převodovku EAT8 s technologií Quickshift.

 

TECHNOLOGIE - FUTURE-PROOF SUV

  • ROZŠIŘTE SVÉ POLE PŮSOBNOSTI. Vydejte se svou vlastní cestou. S technologií Advanced Grip Control můžete schopnosti mobility svého SUV PEUGEOT 2008 uzpůsobit reálným podmínkám sjízdnosti a zvolit jeden ze tří jízdních režimů: písek, bláto a sníh. Současně můžete pomocí funkce Hill Assist Descent Control regulovat rychlost při jízdě z kopce.
  • UŽIJTE SI POLOAUTONOMNÍ ŘÍZENÍ. Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 využívá nejnovější technologie značky jako je systém PEUGEOT Drive Assist Plus, který umožňuje poloautonomní způsob řízení vozu. Za pomoci asistenčního systému pro jízdu v pruhu a adaptivního tempomatu s funkcí Stop & Go systém automaticky přizpůsobí rychlost jízdy vpředu jedoucímu vozu a udržuje od něj bezpečný odstup.

Objedávka testovací jízdy s inzerovaným vozem SUV Peugeot 2008

Auto Kalný s.r.o. je oprávněn použít informace, které jste mu poskytli, aby Vás poštou, telefonicky, SMS zprávou nebo emailem informoval o nových produktech a službách a ke zlepšení našich služeb. Další informace naleznete na stránce Ochrana osobních údajů. Dáváte tímto prodejci Auto Kalný s.r.o. souhlas k použití Vašich osobních údajů a kontaktních informací tímto způsobem?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Komentáře