3008
Hlava
partner
hlava-1
hlava-4
rifter
vize


SUV Peugeot 3008

Kategorie: Modely vozů
Počet míst k sezení Pětimístné
Typ vozu Rodinné vozy
Typ karoserie SUV
Objevte nové SUV PEUGEOT 3008 vyznačující se odvážným a moderním designem, který si zachovává klasické znaky SUV. Jeho robustní linie kombinují dynamiku a eleganci, sílu i precizní zpracování. Inovované luxusní místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® a řada vyspělých technologií zvyšují komfort cestování i bezpečnost. Výkonné spalovací motory i plug-in hybridní pohon přináší potěšení z živého řízení a čistou radost z jízdy.

INSPIRATIVNÍ DESIGN

 • Vnější design nového SUV PEUGEOT 3008 zdůrazňuje jeho reprezentativní styl a vyváženost síly i elegance. Nová modernizovaná příď mu dodává na osobitosti. Tento unikátní model se stává průkopníkem nové éry automobilového designu.
 • Pro zvýraznění dynamické siluety je možné nové SUV PEUGEOT 3008 odlišit elegantními tmavými prvky luxusní příplatkové výbavy BLACK PACK, který je k dispozici exkluzivně u nejvyšších úrovní výbavy GT a GT Pack.
  - Odlište svůj vůz od základu s bezrámovou mřížkou chladiče a znakem lva v provedení DARK CHROME.
  - Znaky PEUGEOT, 3008 i GT jsou vyvedeny v saténové černé barvě a jsou tak v dokonalé harmonii se střešními tyčemi.
  - Spodní lišta předního nárazníku, lemování blatníků, okenní a střešní lišty, spojler i lišta zadního nárazníku v lesklé černé.
  - Speciální 19″ kola z lehkých slitin WASHINGTON s výbrusem v provedení černá ONYX v kombinaci s lakem BLACK MIST.

MÍSTO ŘIDIČE - POTĚŠENÍ Z JÍZDY

 • UNIKÁTNÍ MÍSTO ŘIDIČE PEUGEOT i-COCKPIT
 • Modernizované, ergonomicky a technologicky řešené místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® umožní jednoduchou a intuitivní obsluhu nového SUV PEUGEOT 3008 a zajistí vyšší pohodlí a bezpečnější cestování.
 • Kompaktní multifunkční volant je zárukou přesnějšího řízení. Na novém centrálním 10″ HD dotykovém displeji s funkcí multi-touch se zobrazuje on-line 3D navigace s hlasovým ovládáním. Elegantní chromované přepínače umožňují rychlý a intuitivní přístup k funkcím vozu.
 • Konfigurovatelná digitální přístrojová deska má displej s vysokým rozlišením pro lepší čitelnost. V zorném poli řidiče se zobrazují informace důležité pro jízdu a řidič se tak může plně věnovat řízení.
 • >U plug-in hybridních verzí má PEUGEOT i-Cockpit® speciální rozhraní, které na přístrojové desce zobrazuje specifické informace o elektrické jízdě, jako je režim jízdy či dojezd v plně elektrickém režimu, a na centrálním dotykovém displeji statistiky spotřeby energie nebo technologickou animaci toků energie.

KONEKTIVITA

 • On-line navigace, Peugeot Connect umožňuje přístup k řadě konektivních služeb prostřednictvím on-line navigace obohacené o aktuální dopravní informace a upozornění na nebezpečné zóny poskytované společností TomTom
 • Funkce Mirror Screen umožní zrcadlení obrazovky chytrého telefonu přímo na centrálním dotykovém displeji vozu, zatímco prostor vyhrazený pro bezdrátové nabíjení zajistí jeho snadné dobíjení. Cestující na zadních sedadlech mají k dispozici dvě zásuvky USB.
 • Zaposlouchejte se do čistých tónů prémiového systému Hi-Fi Focal®, který zprostředkuje výjimečný zvukový projev. Mřížky středového a výškových reproduktorů zdobí nová barva BELEM a subwoofer umístěný pod sedadlem spolujezdce nezabírá místo v zavazadlovém prostoru.

MOTORY - INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE

 • S novým SUV PEUGEOT 3008 získáváte svobodu volby pohonné jednotky, aniž byste museli oželet vlastnosti charakteristické pro vozy PEUGEOT: prostornost, velký objem zavazadelníku a zejména potěšení z jízdy.

<pSpalovací motory

Nové SUV PEUGEOT 3008 je dodávané s benzinovými motory PureTech nebo dieselovými motory BlueHDi nejnovější generace s technologií Stop&Start.

- Benzinové motory pro maximální potěšení z jízdy a vysoký výkon

 • 1.2 PureTech 130 S&S MAN6
 • 1.2 PureTech 130 S&S EAT8
 • 1.6 PureTech 180 S&S EAT8

- Dieselové motory kombinující výkon s nízkými emisemi škodlivin:

 • 1.5 BlueHDi 130 S&S MAN6
 • 1.5 BlueHDi 130 S&S EAT8

Automatická převodovka EAT8 s páčkami ručního řazení pod volantem zajistí díky technologii Quickshift rychlé a plynulé řazení. Výsledkem optimalizace řazení rychlostních stupňů je kromě zvýšení potěšení z jízdy i ekonomičtější provoz a uživatelský komfort.

Plug-in hybridní motory

Nové plug-in hybridní SUV PEUGEOT 3008 je k dispozici ve verzi HYBRID4 (pohon všech kol, 300 k), která kombinuje:

 • Benzinový motor 1.6 PureTech 147 kW/200 k
 • Dva elektromotory 80 kW/110 k

Baterie s kapacitou 13,2 kWh zajišťuje v plně elektrickém režimu dojezd až 59 km WLTP (69 km NEDC).

Nové plug-in hybridní SUV PEUGEOT 3008 je k dispozici ve verze HYBRID (pohon 2 kol, 225 k), která kombinuje:

 • Benzinový motor PureTech  132kW/110 k
 • Elektromotor 80 kW / 110 k

Baterie s kapacitou 13,2 kWh zajišťuje v plně elektrickém režimu dojezd až 56 km WLTP (65 km NEDC.

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

 • Asistenční systémy řízení nejnovější generace nového SUV PEUGEOT 3008 zvyšují pohodlí a bezpečnost cestování a jsou dalším krokem směrem k autonomnímu řízení. Ať už sledují pravidla silničního provozu (systém rozšířeného rozpoznávání dopravního značení) a pomáhají při orientaci v silničním provozu (Drive Assist Plus Pack, adaptivní tempomat ACC Stop&Goi nebo systém udržení v daném jízdním pruhui), nebo analyzují vaše okolí (aktivní sledování mrtvého úhlu), tyto asistenční systémy jsou zárukou klidné a bezpečné jízdy.
 • ADVANCED GRIP CONTROL Systém Advanced Grip Control zahrnuje optimalizovanou kontrolu trakce a funkci Hill Assist Descent Control. Umožňuje přizpůsobit jízdní vlastnosti vozu i v těch nejnáročnějších podmínkách jako je sníh, bláto či písek. Výkonnější verze HYBRID4 s pohonem všech kol, která rovněž využívá funkci Hill Assist Descent Control, nabízí více zážitků z řízení a lepší jízdní vlastnosti na silnici i v obtížném terénu.
 • NIGHT VISION Při jízdě v noci exkluzivní systém NIGHT VISIONi detekuje pomocí infračervené kamery přítomnost chodců nebo zvířat před vozidlem mimo dosah světlometů na vzdálenost až 200 m. Při zjištění nebezpečí vás systém upozorní varovným signálem. Automatické nouzové brzdění se aktivuje v případě, že se v bezprostřední blízkosti vozidla nacházejí chodci nebo cyklisté.
 • POHON VŠECH 4 KOL Výkonná verze HYBRID4 s pohonem všech kol nabízí větší potěšení z jízdy a lepší jízdní vlastnosti v obtížném terénu mimo jiné i díky funkci Hill Assist Descent Control.
 • HLÍDÁNÍ PRUHŮ Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu. Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu detekuje pomocí kamery, která rozeznává plnou či přerušovanou dělicí čáru silničního značení, neúmyslné vybočení z daného pruhu. Jestliže systém identifikuje riziko neúmyslného vybočení z pruhu, varuje řidiče a upraví trajektorii vozu.
 • DOPRAVNÍ ZNAČENÍ Systém rozpoznávání dopravního značení s omezením. Systém detekuje a čte dopravní značení s omezením rychlosti, jakož i ukončení rychlostního omezení, a zobrazuje maximální povolenou rychlost na přístrojové desce. Systém bere v úvahu rovněž informace o rychlostních limitech z navigačního systému a umožňuje přizpůsobit rychlost vozu: řidič může pomocí tempomatu přijmout referenční hodnotu a přizpůsobit rychlost danému limitu detekovanému kamerou.
 • ADAPTIVNÍ TEMPOMAT Adaptivní tempomat umožňuje díky kameře umístěné v horní části čelního skla a radaru zabudovanému v nárazníku automaticky udržovat rychlost vozu na hodnotě nastavené řidičem a přizpůsobovat jeho vzdálenost od vpředu jedoucího vozu až do úplného zastavení (vozy vybavené automatickou převodovkou) nebo do rychlosti 30 km/h (vozy s manuální převodovkou).

KONEKTIVNÍ SLUŽBY - VAŠE NOVÁ ZKUŠENOST S VOZY PEUGEOT

 • Dlouhý výčet služeb a neomezené výhody! Objevte konektivitu PEUGEOT.

Objedávka testovací jízdy s inzerovaným vozem SUV Peugeot 3008

Auto Kalný s.r.o. je oprávněn použít informace, které jste mu poskytli, aby Vás poštou, telefonicky, SMS zprávou nebo emailem informoval o nových produktech a službách a ke zlepšení našich služeb. Další informace naleznete na stránce Ochrana osobních údajů. Dáváte tímto prodejci Auto Kalný s.r.o. souhlas k použití Vašich osobních údajů a kontaktních informací tímto způsobem?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Komentáře